grad pageTitle

Kontakta oss


Namn
Företag
Telefonnummer
Kommentar
   


 Telefon  Adress
 Aristo Ab, Växel HK  0303-24 61 00  Truckgatan 26
 442 40 Kungälv

 Aristo Ab, Falköping  0303-24 61 00  Österängsgatan 10
 521 34 Falköping

     
VD
Mats Olsson

 0303-24 61 04  mats@aristo.se
Administration  0303-24 61 20  
Birgitta Gustavsson  0303-24 61 21  birgitta@aristo.se
Anki Erichsen  0303-24 61 22  anki@aristo.se
Gun Reijer  0303-24 61 19  gun@aristo.se

   
Order  0303-24 61 10  order@aristo.se
Ola Alfredsson  0303-24 61 11  ola@aristo.se
David Gustafsson  0303-24 61 13  david@aristo.se
     
Försäljning, Sverige    
Dan Möller, Region Syd 
Försäljningsansvarig
 0303-24 61 01  dan@aristo.se
Anna Lindroos, Region Nord/Öst  0303-24 61 05  anna.lindroos@aristo.se
Tobias Olsson, Region Väst  0303-24 61 06  tobias@aristo.se
Mats Olsson

 0303-24 61 04  mats@aristo.se
     
Inköp    
Mikael Olsson
Inköpsansvarig
 0303-24 61 03  mikael@aristo.se
Mats Olsson  0303-24 61 04  mats@aristo.se

   
Försäljning, Export    
Mikael Olsson  0303-24 61 03  mikael@aristo.se
Dan Möller  0303-24 61 01  dan@aristo.se
Anna Lindroos  0303-24 61 05  anna.lindroos@aristo.se
     
Produktionschef Falköping
Per Ekstrand
 0303-24 61 31  per@aristo.se

   
Lager Utgående gods, Kungälv
Ronny Josefsson
 0303- 24 61 15  
Lager Ankommande gods, Kungälv
Markus Åkesson

 0303-24 61 15  
     
     
     
Powered by Winbas e-handel
grad objHeader

Webbutik - Avstängd

För beställning, vänligen kontakta oss via mail (order@aristo.se) eller telefon 0303 - 24 61 10
grad objHeader

Byt Språk

Language:
grad objHeader

Mitt konto

Användarnamn:

Lösenord:



closed Glömt lösenordet
grad objHeader

Nya produkter